Najbardziej popularnym miastem w górach jest oczywiście Zakopane. To właśnie do tego miejsca zjeżdżają codziennie tysiące turystów.

Minusem Zakopanego jest sam dojazd, bo droga jest za wąska i z byle powodu tworzą się na niej korki. To na pewno zmieni się w najbliższym czasie, bo już trwają nad tym prace. Tym bardziej będziemy chętniej do Zakopanego jeździć, jeśli droga będzie szersza, a ilość korków będzie o wiele mniejsza.

Szukając apartamentów w Zakopanem trzeba będzie stawiać na te najbardziej luksusowe. Ktoś może powiedzieć, ale ile to kosztuje? Wcale nie jest drogo, a im więcej osób z nami jedzie tym taniej to wychodzi. Warto zorganizować się w większej grupie i wziąć bardzo duży apartament, w którym wszyscy się pomieszczą. Firma Giewont Apart Hotel oferuje właśnie takie rozwiązania dla wszystkich, którzy chcą z miłym towarzystwie spędzić czas. Lepszego miejsca się nie znajdzie.

Co nam oferuje wspominana firma?

Mamy do wyboru aż trzydzieści sześć różnych apartamentów. Luksusowe są wszystkie, ale różnią się właśnie powierzchnią. Jeśli jedziemy we dwoje to inaczej wynajmuje się apartamenty, a inaczej sytuacja wygląda przy większej grupie. W obiekcie mamy saunę oraz basen. Każdy, kto mieszka na terenie tego obiektu w każdej chwili może z takich atrakcji skorzystać. To oznacza, że jeśli nie będzie nam się chciało chodzić po mieście albo iść w góry to i tak bardzo miło spędzimy czas. Największą zaletą obiektu jest jego położenie. Z jednej strony mamy bardzo, ale to bardzo blisko do centrum, a z drugiej strony mamy niesamowite widoki na Giewont i Gubałówkę.

To oznacza, że każdemu z nas będzie się tam podobało. Nawet, jeśli nie lubimy po górach chodzić to można je oglądać.

Tutaj dzięki tarasom w apartamencie będzie to jak najbardziej możliwe. Jeśli ktoś chce nieco więcej informacji zdobyć na temat tego obiektu to wszystko znajdują się na stronie ApartHotel Giewont. Można wejść i w kilka minut sprawdzić czy są wolne terminy i ile trzeba będzie za nocleg zapłacić.