Każda osoba charakteryzuje się odmiennym gustem. Dlatego też na ulicach polskich miast można zobaczyć osoby chodzące latem w klapkach, sandałach, w butach na wysokim obcasie czy też botkach i traperach. Dla każdego inne obuwie jest po prostu wygodne, ale w wypadku kobiet ważne jest też czy dany fason butów jest modny. Dość często liczy się też to czy marka jest tak zwaną marką modową i jest akurat popularna w social mediach. Inaczej mówiąc, które gwiazdy zauważono w butach tej konkretnie marki.

Co roku firmy produkujące obuwie głowią się jak zachęcić klientki do pozostania przy ich butach. Ale są pewne pewniaki, które obojętnie jaką kolekcję by nie wypuściły i tak znajdą grono osób zainteresowanych zakupem takich butów. Latem na pewno triumfy święcą wszystkie firmy produkujące wygodne adidasy i plastikowe klapki. A skórzane sandały dostępne w korzystnych cenach znikają z sieciówek z szybkością światła. Ponadto wiele znanych marek współpracuje z influencerami czyli gwiazdami muzyki, mediów, social mediów, które sygnują swoim podpisem konkretne kolekcje. Chociaż może się wydawać, że takie buty są super modne to niestety będą takie tylko przez sezon, bo w kolejnym ktoś inny trafi do reklamy z innym modelem butów na lato.

Jednak kiedy pogoda się zmienia i trzeba postawić na wygodne, kryjące buty do gry wchodzi chyba najbardziej znana marka traperów. Bez wątpienia można powiedzieć, że trapery damskie timberland są najbardziej pożądanym obuwiem w chłodniejsze dni – czy to jeszcze latem czy już jesienią albo wiosną, a na pewno w zimie. Ten fason butów jest po prostu od lat modny i uniwersalny. Tego typu trapery można ubrać zarówno do spodni jak i do casualowej sukienki. Do tego można znaleźć buty odpowiednie na chłodne dni bez specjalnego ocieplenia, jak i ocieplane na zimę. Można więc przez cały rok używać traperów do dopełnienia swojej stylizacji i nigdy nie wypaść z mody.