Z jednej strony chcemy mieć niezawodne proxy, ale z drugiej strony chcemy żeby to było darmowe. Takie połączenie niestety nie jest łatwe.

Jeśli chcemy mieć pewność, że serwer proxy działa wtedy, kiedy my tego potrzebujemy to musimy wybrać opcję płatną. To, co darmowe nie działa jak należy, a poza tym przepustowość łącza bywa tak mała, że wgranie strony internetowej zajmuje kilka minut. Proxy daje nam bezpieczeństwo w sieci.

Można wchodzić na strony, ale nikt poza nami nie wie gdzie jesteśmy. Możemy korzystać z serwerów z całego świata i wtedy zlokalizowanie nas jest o wiele bardziej trudne. Na pewno, jeśli mieszkamy w Polsce to warto korzystać z tych serwerów, a tym bardziej, że są tanie. Można wybrać pakiet składający się z kilku adresów prywatnych i zapłacić za to kilkanaście złotych na miesiąc. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba się z nimi zapoznać, a wtedy będziemy dokładnie wiedzieć, na co warto stawiać, a czego nie wybierać. Dla nas nie powinna być ważna cena, ale właśnie niezawodność, czyli coś, co gwarantuje nam, że będziemy bezpieczni. Wiele osób stawia na cenę, często wybierają coś darmowego, ale bardzo szybko przekonują się, że to nie ma sensu i wracają do kogoś, kto ma płatną, ale o wiele, wiele lepszą ofertę dla nich.

Szukamy niezawodnego serwera proxy

Trzeba będzie używać do tego swojej wyszukiwarki internetowej. Na pewno w krótkim czasie będziemy mogli sprawdzić i porównać wiele ofert. Wybieramy kogoś, kto daje nam najkorzystniejszą ofertę i kilka pakietów do wyboru. Jeśli wybrany pakiet okaże się zbyt mały to zawsze będzie można go zmienić na większy. Nasze zadowolenie jest przecież najważniejsze i firma musi zrobić wszystko żebyśmy chcieli u nich zostać. Dobrze, że można dowolnie wybierać taką ilość adresów, jaka jest nam potrzebna. Jeśli chcemy jeden to taką ofertę dostaniemy, a jeśli potrzebujemy kilkaset to znajdą się takie proxy polskie prywatne, jakie są dla nas najlepsze i będziemy zadowoleni, że można z takiej oferty już teraz skorzystać.