Trudno będzie znaleźć bardziej znany zalew wśród nurków jak właśnie Zakrzówek. Ten zalew działa na wyobraźnie nie tylko nas Polaków, ale również wielu gości z zagranicy. To, dlatego jeśli chcemy zobaczyć ten podwodny świat to trzeba będzie tam pojechać.

Sprawdzimy sami jak to wszystko wygląda i na pewno nam się to spodoba. Zakrzówek to Kraków, a zatem można w wolnej chwili skorzystać z atrakcji tego pięknego miasta, bo zachwycą nam równie bardzo jak samo nurkowanie. Jeśli zdecydujemy się na nurkowanie po połowę października to w grę wchodzi tylko suchy skafander i trzeba się na to przygotować. Zakrzówek różni się od innych zbiorników, w których nurkowaliśmy. Ma to coś w sobie, co podoba się wszystkim i każdego roku przyciąga te osoby, a one chcą tutaj wracać i wracać.

Wyjątkowe miejsce do nurkowania

Ogromną zaletą tego zalewu jest to, że jest tam bardzo dobra widoczność pod wodą i to na dużej głębokości. Z atrakcji, jakie znajdziemy pod wodą można wymienić samolot, wrak statku, autobus, zatopiony las czy samochody. Jest tego naprawdę bardzo dużo, dlatego można będzie zobaczyć jak to wszystko wygląda i porobić sobie ciekawe zdjęcia. Przy okazji można spotkać nam bardzo dużo ryb, a to, dlatego że w tym zalewie jest zakaz łowienia. Wybierając zorganizowany wyjazd będziemy zakwaterowani w hotelu i otrzymamy dwa śniadania. Poza transportem i wypożyczeniem sprzętu, którego nam brakuje wszystko inne będzie wliczone w cenę. Jeśli chodzi o transport to organizujemy się w większej grupie tak żeby dojazd był bardzo tani. Na pewno warto znaleźć czas i odwiedzić Kraków i Zakrzówek.

Będziemy bardzo zadowoleni z takiej wyprawy. Jeśli ktoś jest zainteresowany wszystkimi szczegółami to znajdzie je na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/zakrzowek-nurkowania-w-suchym-skafandrze-2/. W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, dlatego warto tam pojechać. Bez wątpienia Zakrzówek się do nich zalicza, dlatego trzeba jechać na tak dobrze zorganizowaną wyprawę. Będziemy ten wypad bardzo dobrze wspominać.