Rynek Wysp Brytyjskich bez wątpienia kusi nowych przedsiębiorców pochodzących z innych krajów. Wyspy Brytyjskie, mimo tego, iż kraj ten wystąpił ze struktur unijnych, to jednak nadal pozostaje bardzo atrakcyjnym dla przedsiębiorców z różnych krajów, w tym mówimy również o przedsiębiorcach z Polski. Elementem, na który zwracamy w tym miejscu szczególną uwagę są nie tylko znacznie szersze horyzonty, są znacznie szersze możliwości podejmowania nowych kontaktów z klientami z całego świata, ale ponadto również nie możemy nie wspomnieć o takim aspekcie, jakim jest znacznie szybsza rejestracja, znacznie mniej formalności koniecznych do spełnienia. Bez wątpienia nie jest to jakiś drobny szczegół, ale element, który może przeważyć w naszej decyzji o tym, aby jednak spróbować swoich sił na innym, wydawałoby się całkiem obcym rynku.

office-1590844_1280

Zarejestrowanie nowego podmiotu na Wyspach Brytyjskich, jednoosobowego podmiotu nie jest nawet związane z koniecznością uiszczania jakichkolwiek opłat w jakimkolwiek urzędzie. Tym samym można bezpośrednio po dokonaniu rejestracji zacząć działać nie tracąc zbędnego czasu na czekanie. Innym aspektem, na który w tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę, jest ubezpieczenie społeczne. Jest ono oczywiście czymś obowiązkowym, ale jego wysokość jest bardzo przystępna dla nowych przedsiębiorców. Jeśli bowiem rozpoczynamy działalność, wysokość stawki ubezpieczenia społecznego, to zaledwie koszt 2,8 funta na tydzień. Dopiero po osiągnięciu określonego pułapu zarobków, dany przedsiębiorca jest obowiązany do tego, aby płacić nieco wyższą stawkę ubezpieczenia społecznego. To jeden z tych aspektów, który na pewno może przeważyć w podjęciu odważnej decyzji dotyczącej przeniesienia własnej działalności w struktury Wysp Brytyjskich.

W tym miejscu warto zapamiętać adres Rejestracja firmy w Anglii. Dotyczy on firmy Capital Business Links LTD. Mowa jest o firmie, która zajmuje się już od wielu lat pomaganiem w rozkręcaniu biznesu na Wyspach Brytyjskich, pomaga załatwić wszelkie formalności związane z przeniesieniem działalności do Anglii, ale ponadto również pomaga w bieżącej działalności. Taka pomoc bez wątpienia jest w tym miejscu nie tylko czymś przydatnym, ale można również powiedzieć, że jest czymś koniecznym, że przenosząc swoją firmę na nowy, nieznany rynek, możemy poczuć się znacznie pewniej, możemy nie obawiać się tego, że zaskoczy nas jakiś nieznany nam przepis prawa i tym samym popadniemy w jakieś kłopoty. Ta współpraca na pewno przyniesie same korzyści.