Wypadków w Polsce nie brakuje, ale coraz więcej osób szuka pomocy u likwidatorów szkód komunikacyjnych. Nie mamy czasu się wszystkim sami zajmować. Nie znamy się na tym, ale też nie chcemy się znać, bo my mamy, co innego do zrobienia.

To, dlatego oddajemy załatwienie wszystkich formalności komuś, kto w tym cały czas pracuje. Możemy wtedy liczyć na to, że nie będzie tutaj żadnych błędów w dokumentach, które są wysyłane do ubezpieczyciela i o wiele szybciej będzie można otrzymać odszkodowanie. Dla likwidatora nie ma znaczenia czy to my jesteśmy sprawcami czy ofiarami.

Różnica polega tylko na tym, że będą sprawcą dobrze byłoby mieć autocasco, z którego naprawy samochodu będą pokryte. W przypadku osób, które są poszkodowane będzie się wykorzystywało do tego OC sprawcy. Dokumentów, które trzeba przygotować jest sporo, dlatego im lepiej to ktoś zrobi tym bezpieczniej dla nas. Często chcemy jechać od razu w trasę, dlatego prosimy likwidatora szkód komunikacyjnych żeby na miejsce wypadku dostarczył nam samochód zastępczy. Możemy wtedy załatwić te sprawy, które są pilne i nie mamy żadnych strat. Polegając na kimś z dużym doświadczeniem możemy być o wiele bardziej spokojni o efekty takie pracy.

Wzywamy na miejsce likwidatora szkód

Wystarczy zgłosić szkodę przez Contact Center i już ktoś będzie do nas wysłany. Firma zajmująca się likwidowaniem szkód komunikacyjnych oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Obsługują pojedyncze samochody jak i całe floty.

Organizują nawet specjalne spotkania, na których uświadamiają kierowców o tym, jakie zagrożenia występują na drogach i jak ich unikać. Osoby, które chcą mieć numer telefonu do firmy, która w razie potrzeby im pomoże mogą skorzystać ze strony likwidator szkód komunikacyjnych. Mamy tutaj kogoś, kto jest obeznany bardzo dobrze w temacie odszkodowań za wypadki. Ta firma pomoże każdemu z nas wybrnąć z tego o wiele łagodniej, dlatego warto z ich oferty skorzystać. Bardzo dużo możemy dla siebie na takiej współpracy zyskać.